Івано-Франківськ
9.1
USD: 26.97
EUR: 30.25

Подешевшала олія: як змінилася цінова ситуація на Франківщині за жовтень

У жовтні приріст споживчих цін на 0,1–1,6% зафіксували в усіх регіонах України.

Подешевшала олія: цінова ситуація на Франківщині за жовтень

Подешевшала олія: цінова ситуація на Франківщині за жовтень місяць дещо змінилася. На споживчому ринку області у жовтні порівняно із вереснем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%. Про це повідомляє Головне управління статистики в Івано-Франківській області, пише ПІК.

Найбільше (на 8,0%) подорожчали овочі. На 4,3–0,9% підвищилися ціни на масло, макаронні вироби, хліб, кондитерські вироби з борошна, сало, безалкогольні напої, м’ясо та м’ясопродукти, продукти переробки зернових, молоко та молочні продукти. Водночас на 5,2–1,9% подешевшали соняшникова олія, маргарин, цукор, яйця та фрукти.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,4%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,2%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,4% відбулося за рахунок здешевлення електроенергії на 7,4%.

Ціни на транспорт у цілому зросли на 0,9% в першу чергу за рахунок подорожчання палива та мастил на 3,7%. Водночас на 3,7% подешевшав проїзд у залізничному пасажирському транспорті.

У сфері охорони здоров’я ціни підвищилися на 2,2%, при цьому амбулаторні послуги подорожчали на 6,1%, фармацевтична продукція, медичні товари та обладнання – на 1,3%.

Читайте також у ПІК:

Долар “впав” до рівня березня минулого року

Свиняча грудка, гуляш, куряча гомілка: в Україні подорожчали м’ясні продукти

На Прикарпатті за вересень зарплату вчасно не отримали майже 2 тисячі людей

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Новини партнерів

Коментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено