Івано-Франківськ

“Буде більше штрафів”: франківські інспектори з паркування отримали нове обладнання

Робота інспекторів автоматизується.

261013450 308797234581012 7997187599127324779 n scaled

Уже сьогодні інспектори почали працювати з новим обладнанням і новим програмним забезпеченням з прямим доступом до баз даних МВС, про це повідомив заступник міського голови Михайло Смушак, пише ПІК.

“Фактично, зараз побачивши порушення правил дорожнього руху, інспектору достатньо буде просто зробити фото порушення сертифікованим планшетом, вибрати пункт порушення ПДР і автоматично за номером йому з‘являться всі дані власника авто, на якого буде складено постанову про вчинене правопорушення і зареєстроване у відповідних реєстрах МВС”, – йдеться у повідомленні.

Також завдяки портативному принтеру інспектор на місці матиме змогу роздрукувати повідомлення про вчиненні адміністративне правопорушення і залишити його автовласнику. До цього все це інспектори змушені були робити вручну, витрачаючи значно більше часу.

Також, чого раніше не було і на що часто скаржились водії, усі штрафи, накладені інспекторами з паркування, будуть відображатися в системі «Дія».

“Що дуже важливо і чого ми давно прагнули, уже незабаром інспектори з паркування зможуть перевіряти факт оплати в паркомат за паркування автомобілів на майданчиках для платного паркування. Наголошуємо, саме в паркомат! “, – йдеться у повідомленні.

Також Смушак повідомив про ще один важливий крок – спеціальний мобільний додаток, в якому будуть відображені всі майданчики для платного паркування на вулицях міста і завантаженість цих майданчиків. Щоб водії могли оперативно орієнтуватися є чи немає вільних місць на тій чи іншій парковці.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  TelegramНовини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено