Івано-Франківськ

В Івано-Франківську запустили сервіс онлайн-консультацій міської влади з мешканцями

Сервіс працює в тестовому режимі.

В Івано-Франківську запустили сервіс онлайн-консультацій міської влади з мешканцями.

Для залучення мешканців до участі у виробленні місцевої політики в різних сферах івано-франківська міська влада запустила в тестовому форматі сервіс онлайн-консультацій. Цим мерія має на меті залучити мешканців, представників бізнесу, неурядового сектору та ін. до обговорення проєктів нормативно-правових актів міської ради, її виконавчого комітету та розпоряджень міського голови.

Це вдалося завдяки співпраці Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій Івано-Франківської міської ради та громадської організації «Івано-Франківський регіональний центр» в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Планується, що у разі розробки структурними підрозділами мерії проєктів рішень міської ради, виконавчого комітету з важливих питань, які стосуються широкого кола мешканців чи бізнесу, вони будуть розміщуватися на національній платформі електронної демократії та іванофранківці зможуть його коментувати та надавати пропозиції. При цьому всі дописи будуть відкритими та кожен матиме можливість з ними ознайомитися. Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.

Наразі триває тестовий режим онлайн-консультацій. Згодом буде розроблено порядок проведення публічних онлайн-консультацій для його «узаконення» на рівні громади та створення єдиних правил їх проведення.

Читайте також у ПІК:

Не хочете зустрічі, скажіть це публічно: що Зеленський хоче почути від Путіна

Президент Зеленський назвав свою найбільшу помилку на посаді

У Галичі депутата від “Європейської Солідарності” звільнять з посади через дебош у міській раді

Замах на Шефіра: слідчі Нацполіції провела обшуки в депутата з Прикарпаття

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtubeта  Telegram

 

 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено