Івано-Франківськ

Ліга Чемпіонів: “Ураган” сенсаційно перемагає віце-чемпіона Іспанії (ВІДЕО)

У середу, 1-го грудня, франківський "Ураган" у Лісабоні провів матч 1-го туру Елітного раунду Ліги чемпіонів УЄФА проти іспанського "Леванте".

262113993 4672160159493963 8148993158941760751 n scaled

Кожен з суперників прагнув розпочати свій шлях елітним раундом з перемоги, що призвело до постійних змін лідера. Забивати команди почали у середині першого тайму. Толра вивів іспанців вперед. Втім, українці відповіли аж двічі. Спочатку Коваль, а потім – Абакшин втілили свої нагоди у голи й дозволили «драконам» піти на перерву в якості лідерів.

Після відпочинку Толра завдяки швидкому голу оформив дубль, а Арача у середині тайму знову подарував «Леванте» мінімальний гандикап.

orig 564614

Втім, підопічні Максима Павленка витримали удар. Спочатку Коваль оформив дубль й зробив рахунок рівним. Потім свій другий гол забив Абакшин, а встановив фінальний рахунок у зустрічі Фаренюк.

Тож, 5:3 – чемпіон України долає віце-чемпіона Іспанії. Завтра о 22:30 «Ураган» проведе свій другий матч у рамках елітного раунду. Суперником івано-франкіців стане лісабонська «Бенфіка».

ФУТЗАЛ. Ліга чемпіонів УЄФА, Елітний раунд, група “D”, 1-й тур. м. Лісабон, “Pavilhão Fidelidade” – 19:00.
“ЛЕВАНТЕ” (Іспанія) – “УРАГАН” (Івано-Франківськ, УКРАЇНА) – 3:5 (1:2)
Голи: Марк Толра (11, 23) Алешандре да Сілва (30) – Сергій Коваль (13, 36), Даниіл Абакшин (16), Даниіл Абакшин (37), Артем Фаренюк (38)

photo 2021 12 01 20 17 51111233

“Леванте”: Феде – Реша, Рівільос, Амессо, Педріто – Да Сілва, Рафа Усін, Тольра, Лемос, Кардозо, Серрано, Каталан, Лаго – Берга.
“Ураган”: Колток – Мик. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк – Коваль, Шеремета, Завертаний, Швед, Мих. Грицина, Масевич, Абакшин – Левандівський.

Арбітри: Седрік Пеліссье, Віктор Берг-Одік (обидва – Франція), Озан Сойкан (Туреччина)

Попередження: Кардозо (5) – Колток (11)