Івано-Франківськ

У МОЗ попередили про шахрайську схему щодо тисячі за вакцинацію проти COVID-19

Отримати виплати можна лише через додаток "Дія". МОЗ жодних повідомлень не надсилає.

6 грудня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів про шахрайську схему. Йдеться про повідомлення про виплату тисячі гривень за повний курс щеплення проти COVID-19, які надсилають українцям від імені Міністерства охорони здоров’я, є фейковими, пише ПІК.

“Від імені МОЗ надсилають інформацію з проханням надіслати номер карти та інші персональні дані для отримання 1000 гривень за повний курс щеплення.  Насправді від імені міністерства жодних повідомлень не формувалось та не надсилалось громадянам”, – сказав він.

За його словами, виплати розпочнуться з 19 грудня.

“Механізм отримання – онлайн через мобільний додаток “Дія”.  Користуйтеся тільки офіційною та перевіреною інформацією”, – закликав Ляшко.

Більш детально про схему, яку застосовують шахраї, розповіла УП Ольга Гуртовенко.

Спершу на її номер телефону прийшло повідомлення з текстом з українськими словами, але написаними латиницею та з помилками:

69d0e80 1 scaled

“Вам доступна виплата за вакцинацію COVID-19 1000 UAN. Підтвердити зарахування…” Далі пропонують перейти за посиланням, яке веде на фейковий сайт “Дії”.

8958206 2 scaled

Якщо людина натискає на кнопку “отримати виплату”, її направляють на фальшивий сайт “Приватбанку”, де просять ввести особисті дані.

93c5992 3 scaled

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  TelegramНовини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено