Івано-Франківськ

Біатлоніст з Прикарпаття виступить на чемпіонаті Європи

Змагання пройдуть в німецькому Арбері за тиждень до початку Зимових Ігор-2022.

b0d0ddd88c9105f099075f4b16c0774d scaled

Чемпіонат Європи з біатлону в 2022 році – основний турнір для тих біатлоністів, хто не відібрався і не змагатиметься на Олімпіаді в Пекіні, повідомляє ПІК.

Збірна України може заявити на змагання по сім біатлоністів та біатлоністок (в особистих гонках стартувати зможуть по шість), які зрештою змагатимуться за вісім комплектів медалей – у програмі спринти, переслідування, індивідуальні гонки та змішані естафети. Пройде Євро-2022 з біатлону з 26 по 30 січня.

За тиждень до старту турніру Україна визначилася із заявкою, а вакантним залишається лише одне місце у складі жіночої збірної – його займе біатлоністка, що не потрапить в заявку на Олімпіаду (Блашко / Меркушина / Петренко). До складу чоловічої збірної потрапив біатлоніст з Прикарпаття Тарас Лесюк.

Склад України на чемпіонат Європи з біатлону

  • Чоловіки: Денис Насико, Віталій Труш, Тарас Лесюк, Андрій Доценко, Руслан Ткаленко, Сергій Телень, Андрій Орлик
  • Жінки: Віта Семеренко, Юлія Журавок, Катерина Бех, Ольга Абрамова, Анна Кривонос, Валерія Дмитренко, одне місце невизначене

Євро-2022 частково може пройти з глядачами. Поки що відомо про проведення перших стартів – індивідуальних гонок – без глядачів на трибунах. Квитки на усі подальші старти – продано, однак рішення буде прийняте у вівторок, 25 січня.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtubeта  TelegramНовини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено