Івано-Франківськ

Максимально спрощуємо проходження гуманітарної допомоги із закордону – Шмигаль

Зокрема, можна везти всі легальні товари, які ви заявляєте, як гуманітарну допомогу.

Сьогодні на засіданні Уряду прийняли постанову, згідно з якою для завезення гуманітарної допомоги потрібен лише один документ — декларація, яка заповнюється дуже швидко, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише ПІК.

“Вказуємо відправника, отримувача, фактичне місце розвантаження, вид допомоги. Якщо це гуманітарна допомога державі Україна, то спрямувати її можна на ВЦА чи профільне міністерство. Якщо конкретній громаді — вказуйте її отримувачем і везіть тому, кому ця допомога призначена”, – йдеться у повідомленні.

Також скасували перелік товарів, які визнавалися гуманітарною допомогою.

“Це означає, що можна везти всі легальні товари, які ви заявляєте, як гуманітарну допомогу. Без будь-яких обмежень. Тепер не потрібно отримувати будь-які довідки від ВЦА чи інших органів влади, аби завезти гуманітарний вантаж. Це ще більше заощадить час на доставці”, – йдеться у повідомленні

Також наразі по міжнародній лінії є домовленості з 14 європейськими країнами щодо без дозвільного проїзду для перевізників гуманітарних вантажів в Україну. Наразі це Польща, Словаччина, Австрія, Угорщина, Румунія, Німеччина, Італія, Литва, Латвія, Естонія, Словенія, Молдова, Чехія та Туреччина.

“Йдеться про звільнення українських перевізників від будь-яких додаткових умов, зокрема необхідності оформлення дозволів на міжнародні вантажні перевезення через вказані країни. Низка країн ЄС також звільнили українських перевізників від сплати за користування дорогами своїх країн”,- інформує Уряд.

Читайте також: 

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено