Баскетбольний сезон в Україні достроково завершено: які місця посіли команди з Івано-Франківська

Виконком Федерації баскетболу України затвердив рішення про дострокове завершення всіх змагань в Україні сезону 2021/22.

265687746 303262131808358 985867280969550724 n scaled

Одноголосно було вирішено чемпіонат та Кубок України сезону 2021/2022 рр. завершити достроково. Турнірні таблиці змагань у всіх лігах (в т.ч. ВЮБЛ) станом на 24.02.2022 р. визнати остаточними.

Також було названо критерії визначення місць команд при різній кількості ігор чи при виступі команд у різних підгрупах.

При цьому вирішено, що чемпіонів та призерів змагань у всіх лігах не визначати, а підсумкову класифікацію команд затвердити за підсумками зіграних матчів до 24-го лютого.

Таким чином, на першому місці в чоловічій Суперлізі Windrose чемпіонат завершив Прометей, другим став Будівельник, третім – Київ-Баскет.

В жіночій Суперлізі в трійці склалась та ж сама ситуація – на першому місці Прометей, другим став Будівельник, третім – Київ-Баскет. БК “Франківськ-Прикарпаття” посів високе 4-те місце.

DSC04455 scaled

У чоловічій Вищій лізі першим став Старий Луцьк-Університет, другим – Рівне, третім – Хмельницький. БК “Прикарпаття-Говерла-КФВ” посіла підсумкове 9 місце

У чоловічій Першій лізі якраз завершився перший етап і мав стартувати плейоф. Тут за визначиними критеріями перше місце заняв Політехнік, друге – Кропивницький, які перший етап пройшли без поразок, КСЛІ-Київ-Баскет-2 поступився одного разу в 24 іграх і став третім.  БК “КФВ-Говерла-2” посіла 13-те місце, а ще один предстаник Прикарпаття – БК “Калуш-КФВ”, фінішував восьмим.

У жіночій Першій лізі без поразок перший етап пройшов ДЮСШ-Бердянськ, Збірна Київської області-Переяслав програла один матч, а “Франківськ-НПУ-ДЮСШ№2″ – дві гри. Всі виони виграли свої групи першого етапу.