Івано-Франківськ

Ваш гороскоп на тиждень 6-12 червня

Ракам астрологи радять абстрагуватися від чужих проблем, а Левам - звертати увагу на деталі та навіть незначні дрібниці.

120476491 1025695527874953 4681407913739371735 n scaled

Ваш гороскоп на тиждень підкаже, як запобігти негативам, щоб усе виходило якнайкраще, пише ПІК.

 • ОВЕН

Відчуєте приплив сил, з’явиться бажання ставити нові цілі та досягати нових рубежів. В той же час оточення може бачити у ваших діях егоїзм, що може спровокувати конфлікт. Щоб уникнути складнощів, важливо у своїх словах і діях усвідомлювати, чи ведуть вони до створення чи руйнування.

Якщо зумієте усвідомити свої найголовніші завдання та бажання, то можна справді закласти базу для виходу на абсолютно новий рівень. Зараз не час відпочивати, потрібно працювати, робити максимум зусиль для реалізації мети.

 • ТЕЛЕЦЬ

Щось нове та прогресивне впевнено та надовго входить у ваше життя. Використовуйте сприятливий потенціал для створення нових джерел доходу. Запускайте проєкти, над якими довго працювали – зараз є всі передумови для того, щоб досягти максимуму в короткий термін і закріпитися на досягнутому рівні.

Пасивність не вітається, скоріше навіть шкодить, оскільки потужна енергія навколишнього простору може піти в руйнування і створити внутрішній дискомфорт чи конфлікти у сфері близьких взаємин.

 • БЛИЗНЯТА

Не поспішайте і будьте обережними, зберігайте вірність своїм переконанням – у цьому разі ви зможете зробити серйозний крок уперед і досягти результатів у будь-якій діяльності. Спілкуйтеся з людьми, вбирайте будь-яку інформацію — у майбутньому вона стане вам у пригоді з точки зору власної вигоди.

Всі ваші починання виявляться ефективними, тому сміливо беріться за будь-які проєкти. Справи, що загальмувалися, знову набирають темп, з’являються нові пропозиції, вдало вирішуються фінансові питання.

 • РАК

Вам забезпечено успіх у протилежної статі, що може стати позитивною краплею у взаєминах, які дали тріщину. Тим не менш, нові зв’язки частіше нестійкі, короткочасні, скороминущі, але вони позитивно впливають на загальний емоційний настрій, створюють специфічну внутрішню атмосферу.

У фінансовій сфері спостерігаються зміни на краще, вам повертають борги або ви маєте ресурси для того, щоб погасити заборгованості та полегшити собі життя. Головне зараз – абстрагуватися від чужих проблем та зайнятися своїми справами.

 • ЛЕВ

Можливі тимчасові труднощі у фінансовій сфері та майнових справах. Настрій схильний до коливань, змін, однак навколо завжди опиняються люди, готові підтримати і допомогти, що б не сталося.

Звертайте увагу на деталі, на перший погляд – незначні дрібниці, дуже скоро вони допоможуть у вирішенні найскладніших проблем. До кінця тижня зовнішні обставини сприятливіші для того, щоб проявити активність, заявити про себе та просунути свої інтереси.

 • ДІВА

Протягом цього сприятливого періоду ви можете внутрішньо розкритися, упіймати талан, отримати щасливий шанс, оскільки швидше і емоційніше на все реагуєте. Гарний час для професійної сфери, ділових взаємин, вирішення виробничих питань.

З’являються не лише нові повноваження та обов’язки, але й передумови для досягнення найсміливіших цілей. Якщо питання стосуються вашої особистої вигоди, намагайтеся діяти прямолінійно, з натиском, але не доводьте ситуацію до конфлікту.

 • ТЕРЕЗИ

Події пов’язані з невеликими життєвими змінами, що супроводжуються зміною емоційного настрою, з невеликими поїздками та повсякденними турботами. Покращується ваш загальний емоційний стан. У будь-яких обставинах дійте спокійно і послідовно, чітко аргументуйте та викладайте свою позицію.

Ви будете задоволені результатами цього періоду. Доклавши певних зусиль, зможете створити фундамент майбутніх успіхів.

 • СКОРПІОН

Будьте готові до того, що ваші пропозиції, думки чи реакції мало хто підтримає. Партнерство та спільні заходи, в яких ви берете участь, можуть зіпсуватися суперечливими поглядами та  конфліктами.

З іншого боку, протилежна позиція оточення може мати стимуляційний вплив і допоможе вам ясніше визначити власну мету. Намагайтеся зберегти позитивну атмосферу і не так близько до серця приймайте тимчасові обтяжливі обставини життя.

 • СТРІЛЕЦЬ

Несумлінні конкуренти або просто токсичні люди можуть намагатися втягнути вас у конфлікт, завадити вашій успішній роботі. Зараз доречний період для того, щоб поглянути на зворотний бік медалі, коли йдеться про угоди з оточенням, навіть якщо ви не можете погодитися або примиритися з їхньою думкою.

Ретельно підбирайте слова, щоб звести до мінімуму ймовірність конфлікту, будьте уважні до тих, хто потрапляє у ваш простір!

 • КОЗОРІГ

Багато спілкування, зустрічей, розмов про бізнес, співпрацю, розширення виробництва. Іноді можуть виникати непорозуміння з партнерами чи навіть конфлікти.

Прагнення вирішити розбіжності зіткнеться з перешкодами, але врешті-решт призведе до покращення розуміння індивідуальних потреб, а також визначення та коригування спільної мети. У сімейному житті, у стосунках із родичами відбуваються позитивні зміни, вирішуються питання з нерухомістю.

 • ВОДОЛІЙ

Сприятливий період для спілкування з іноземцями, далеких поїздок, відвідування інстанцій та роботи з документами. Багато суєти. Іноді доводиться стикатися з протилежними думками – найкраще промовчати в такі моменти, але зробити правильні висновки.

Не розпорошуйте свою енергію на тих, хто не підтримує ваші проєкти та починання! Займайтеся справді потрібними, цікавими проєктами, а не тим, що бажають від вас інші.

 • РИБИ

Період невизначеності, нерозуміння того, куди рухатися далі. Ви можете почуватися дуже самотньо, але навряд чи зараз хтось стане на ваш бік або надасть реальну допомогу. Основною проблемою у взаєминах з оточенням може стати впертість і нетерплячість до думок, що відрізняються від ваших переконань.

Настав час серйозно подумати про професійну сферу, нові джерела заробітку. Можливо, варто зайнятися індивідуальною творчою діяльністю та нести у світ красу.

620x462 1 480b3b8b4f78aa27dd1fb42e7f44583e 1000x745 0xac120003 1375478751562646998 620x370 1

Читайте також: 

Стало відомо, де найвищий радіаційний фон на Франківщині

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено