Івано-Франківськ

Чи довго в Україні ще буде дефіцит бензину – сказав міністр Кубраков

У Кабміні перенесли дату завершення дефіциту пального: названо нову причину.

dd65034fb94f91608664879f846056a3 scaled

У Міністерстві інфраструктури озвучили новий прогноз, коли в країні зникне дефіцит бензину. Як повідомляє Дзеркало тижня, про це міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив в інтерв’ю Financial Times, пише ПІК.

“За його словами, проблема з дефіцитом пального зникне в Україні до осені – це можливо тільки після укладення нових контрактів з постачальниками”, – зазначає видання.

Крім того, за словами Кубракова, на сьогодні нестача палива в Україні викликана його постачанням вантажівками та потягами через кордони. Наприклад, Україна втратила можливість доставляти пальне Чорним морем з Азербайджану та Румунії. Також постачання припинено з Білорусі.

“Увесь наш імпорт – з ЄС. Зараз імпортуємо з Бельгії, Нідерландів”, – зазначив міністр.

При цьому, за інформацією заступника керівника Офісу президента Ростислава Шурми, за раз на територію України щодня проїжджає до 230 бензовозів. До війни Україна імпортувала через кордони з Польщею, Угорщиною, Словаччиною, Румунією лише 5% пального, а зараз цей показник становить 100%.

Імпорт палива з Європи вже зменшив дефіцит після піку в травні. Кількість постачальників дизельного палива за останній місяць зросла більш ніж вдвічі, хоча постачання пропан-бутану та бензину зростають повільніше.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

 

 Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено