Івано-Франківськ

У Франківську помер чоловік, який місяць лежав на лавці паралізованим (ВІДЕО)

Біля івано-франківського залізничного вокзалу помер безхатько.

043b493a 1338 4c0e 960b eb030d4eaf74 scaled

Він близько місяця лежав на лавці паралізований, але ніхто не звертав на нього уваги. 20 травня франківський священник Володимир Войтович на вокзалі помітив лежачого на лавці старшого чоловіка. Як виявилось, він був паралізований і лежав там давно. Отець Володимир відразу почав шукати заклад, куди можна було б доставити чоловіка для лікування і догляду.

“Наскільки вражає людська байдужість. Сьогодні я побачив цього чоловіка, який лежав і на ньому вже сиділи мухи. Це вокзал. Тут щодня проходить купу людей. Він вже місяць, бідолаха, тут лежить. Він паралізований, не може ходити. Його ніхто не приймає. Спробую знайти притулок, щоб його доглянули”,- розповів священник.

Заклад знайшли, але з допомогою запізнилися – чоловік так і помер на тій лавці.

“На превеликий жаль ми не встигли допомогти. Ми знайшли і мед заклад, який його б прийняв на обстеження і хоспіс. Йдучи сьогодні по дорозі на вокзал для організації перевезення чоловіка, я дізналась від отця Володимира, що він помер! Мені дуже сумно і гірко, що ми не встигли, що людина так і померла на лавці, не дочекавшись допомоги. Попри нього проходили сотні людей кожного дня, але всім було байдуже. Людина померла не внаслідок воєнних дій, а внаслідок байдужості цивілізованого світу. В мене не має слів!”, – написала франківка Наталія Палійчук.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  TelegramНовини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено