Івано-Франківськ

Калуська пекарня напече для переселенців до 3–ьох тонн хліба (ФОТО)

Запашну випічку передають й на фронт.

Завдяки благодійним коштам, які були залучені керівником ГО «УФРА» Наталією Захаровою, пекарня «Матусин хлібчик» напече та надасть до 3–ьох тонн хліба внутрішньо переміщеним особам через ГО «Чисті серця Калуш».

Про це повідомив голова Калуської громади Андрій Найда, пише ПІК.

З перших днів війни Віра Кицман та її пекарня «Матусин хлібчик» допомагає з хлібом людям, які тимчасово мешкають у Калуській громаді, через волонтерські центри ( майже щодня від 50 до 100 хлібин). Запашну випічку передають й на фронт. Бо хліб дійсно особливий, на житній заквасці, печений у печі на дровах і може довго зберігатися.

“Майже десять років п.Віра займається випічкою як підприємець. Сьогодні в асортименті є калачі, короваї, булочки, пляцки, торти, печиво, цукерки та ін. Рецепт хліба колись взяли в Манявському монастирі, але постійно працюють над удосконаленням рецептури своєї продукції. За один раз у печах випікається 100 формових та 20 великих матусиних хлібчиків. Вага найбільшого – 2,5 кг. Керуються не кількістю, а якістю. Випікають небагато, на свого покупця”, – йдеться у повідомленні.

Така співпраця між громадськими організаціями та підприємцями дає позитивні результати для мешканців громади.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг




Новини партнерів







Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено