Івано-Франківськ

Українська ППО дуже обмежує можливості російської авіації – Міноборони

Ворожа авіація діє з-за меж території України, остерігаючись Повітряних Сил ЗСУ.

Українська ППО дуже обмежує можливості російської авіації - Міноборони

Уже понад 2,5 місяці російські літаки і гелікоптери не залітають у повітряний простір над територією, яку контролюють ЗСУ. Це і є відповіддю на запитання, чи ефективно сьогодні працює українська ППО, повідомляють у Міністерстві оборони України, пише ПІК.

“Наша протиповітряна оборона озброєна далеко не найсучаснішою зброєю, та ми її використовуємо максимально ефективно. ПС ЗСУ працюють під час війни за умов, коли потрібно постійно переміщуватись, уникати ракетних атак ворога”, – каже речник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Відповідно і ворог, за його словами, не бажаючи бути збитим, змінює тактику застосування своєї авіації. Окупанти активно використовують авіацію на передовій, де точаться інтенсивні бойові зіткнення. Водночас і українська авіація активно працює на лінії фронту.

“Ворожі гелікоптери та ударна авіація завдають ударів безпосередньо у близькості до бойових дій.Наша ударна авіація — бомбардувальники, штурмовики, вертольоти армійської авіації щодня працюють на лінії фронту, а також у глибині оборони противника, завдаючи ударів по військах, по техніці, а також по тилових пунктах управління, складах боєприпасів”, – додав Юрій Ігнат.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено