Івано-Франківськ

Суд ухвалив: ДТЕК не платитиме 176 млн грн штрафу за монополію на Бурштинському енергоострові

Антимонопольний комітет України мав судові претензії до ДТЕК Західенерго.

574898c8a42c99a516bf6f6f3b0c397d

Стало відомо, що 29 червня 2022 року Північний апеляційний госпсуд відхилив апеляційну скаргу Антимонопольного комітету України (АКМУ) та залишив без змін рішення Госпсуду Києва, яким було частково задоволено позов ДТЕК Західенерго до АМКУ та скасовано штрафи 127,95 млн грн і 48,06 млн грн, повідомляє finbalance, пише ПІК.

“Штрафи АМКУ наклав на ДТЕК Західенерго за монополію на регіональному ринку комерційного продажу електроенергії та балансування в торговій зоні “Острів Бурштинської ТЕС” у 2019 році”, –  нагадує видання.

Суд апеляційної інстанції погодився з висновками суду першої інстанції. Тобто, заявлені раніше штрафи 127,95 млн грн і 48,06 млн грн скасовані.

Довідково: Острів Бурштинської ТЕС – особлива зона на Заході України в межах Івано-Франківської, Львівської і Закарпатської областей. Територія об’єднана з європейськими енергосистемами, але від’єднана від іншої частини України. Біля 90% електроенергії виробляє ДТЕК Західенерго.

У 2020 році АМКУ оштрафував компанії із групи ДТЕК Ріната Ахметова –  (у складі АТ “ДТЕК Західенерго” та ТОВ “Д.Трейдінг”), які працюють у торговельній зоні “Острів Бурштинської ТЕС”, на 275,2 млн грн за зловживання монопольним становищем.

Читайте також: 

ДТЕК Бурштинська ТЕС вклала понад 500 млн грн в оновлення обладнання та ремонти (ФОТО)

Приєднуйтесь до нас у Facebook, InstagramYoutube та  Telegram

 Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено