Івано-Франківськ

ФУТБОЛ. “Динамо” вибило “Фенербахче” з розіграшу Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

Матч "Фенербахче" - "Динамо", який проходив у Стамбулі, закінчився перемогою українців з рахунком 2:1.

photo 2022 07 27 22 45 33 scaled

Перший гол у зустрічі забив Віталій Буяльський. “Фенербахче” залишився у меншості на 54-й хвилині зустрічі. Ісмаїл Юксек за підніжку отримав жовту картку, яка автоматично стала червоною, пише ПІК із посиланням на “Еспресо“.

На 70-й хвилині форвард “Фенербахче” Еннер Валенсія не реалізував пенальті, сейв зробив Георгій Бущан. Туркам забити все ж вдалось. На 89-й хвилині відзначився Аттіла Салай і гра перейшла в овертайм.

В додатковий час гравці “Динамо” показали якісну гру та дотисли суперника. Гол забив Олександр Караваєв, який свого часу грав у Туреччині за “Фенербахче”.

ФУТБОЛ. Ліга чемпіонів. Кваліфікація. 2-й раунд. 27 липня.
“Фенербахче” (Туреччина) – “Динамо” (Україна) 1:2 (Перший матч – 0:0
Голи: Салай, 89 – Буяльський, 57, Караваєв, 114
Нереалізований пенальті: Валенсія, 70
Динамо”: Бущан – Кендзьора (Карававєв, 91), Забарний, Попов, Дубінчак (Вівчаренко, 106) – Шапаренко, Сидорчук (Андрієвський, 106) – Циганков, Буяльський (Гармаш, 67), Вербич (Ванат, 38) – Бєсєдін (Шепелєв, 67)

Перший матч між “Динамо” та “Фенербахче” відбувся 20 липня у Лодзі та завершився внічию 0:0.  У третьому раунді кваліфікації ЛЧ “Динамо” зіграє проти команди “Штурм Грац” з Австрії.