Івано-Франківськ

Франківчанка Людмила Лузан стала дворазовою чемпіонкою світу

Українська веслувальниця Людмила Лузан сьогодні здобула ще одну золоту нагороду на чемпіонаті світу, що відбувається у Галіфаксі (Канада).

8b40d9863b2a058b

Цього разу першою наша спортсменка фінішувала у фіналі на 500 метрів каное-одиночок, пише ПІК.

Нагадаємо, 6 серпня для Людмили розпочався із фінального заїзду каное-двійки разом з Анастасією Четверіковою. Наші дівчата на дистанції 500 м стали другими, програвши парі з Китаю трохи більше двох секунд. Таким чином, веслувальниці стали срібними призерками чемпіонату світу.

Згодом на Лузан очікував вже інший фінал – цього разу одиночний заїзд на дистанції 1 000 м. Тут наша спортсменка підтвердила свій високий клас, показавши найкращий результат і випередивши силійку Марію Маільярд на більш ніж дві секунди – 4.47,90 хв. Це “золото” стало першим для Лузан в одиночних змаганнях на чемпіонатах світу.

297968431 622058506157076 7438144452706835724 n scaled

Українська каное-двійка стала другою на чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное. Людмила Лузан та Анастасія Четверікова продемонстрували другий час у фінальному запливі на 500 метрів. Найкращими стали спортсменки зі збірної Китаю, бронзу здобули угорки. Раніше чоловіча байдарка-четвірка виграла бронзу ЧС.

3. Анніка Лоске (Німеччина) – 4.51,46.

Додамо, що з чотирма нагородами (2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова) українці йдуть другими в медальному заліку.