Ліга чемпіонів. “Динамо” програло “Бенфіці” та інші результати

У першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів київське "Динамо" поступилось "Бенфіці".

252964 GettyImages 1242561318 new 960x380 0 scaled

Матч, який проходив у Любліні, закінчився перемогою “Бенфіки” з рахунком 2:0. Кияни пропустили голи після ударів Жілберту та Гонсалу Рамос.

Український форвард “Бенфіки” Роман Яремчук з’явився на полі у другому таймі, коли замінив Рамоса на 63-й хвилині.

ФУТБОЛ. Ліга чемпіонів. Плей-офф, кваліфікація. Перші матчі.
17 серпня (середа)

“ДИНАМО” (Україна) – “БЕНФІКА” (Португалія) – 0:2 (0:2)
Голи: Жілберту, 9, Рамос, 37

“Динамо”: Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов (Сирота, 80), Дубінчак (Вівчаренко, 63), Андрієвський, Шапаренко, Шепелєв (Царенко, 73), Буяльський, Циганков (Караваєв, 64), Бесєдін (Ванат, 74).
“Бенфіка”: Одіссеас, Жілберту (Ба, 69), Отаменді, Морато, Грімальдо, Флорентіну, Енцо, Нерес (Араужу, 63), Рафа, Жоау Маріо (Шикінью, 84), Рамос (Яремчук, 63).

Матч-відповідь “Динамо” проти “Бенфіки” пройде 23 серпня. Переможець зіграє у груповому етапі ЛЧ.

252963 GettyImages 1242561162 new 960x380 0 scaled

Інші матчі плей-офф:

“Карабах” (Азербайджан) – “Вікторія Плзень” (Чехія) – 0:0

“Маккабі Хайфа” (Ізраїль) – “Црвена Звезда” (Сербія) – 3:2 (Голи: П’єрро, 18, 51, Чері, 61 – Пешич, 27, Канга, 40)