Івано-Франківськ

Шмигаль розповів, яку частину держбюджету Україна витрачає на потреби армії

Перше і ключове завдання уряду — це фінансування армії та оборони нашої держави, друге - виплата всіх соціальних зобов’язань.

30

Від початку повномасштабного вторгнення росії витрати державного бюджету склали майже 1 трлн грн. З них більш ніж 420 млрд грн було витрачено на оборону та безпеку нашої країни. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Більше 40% всього, що ми витрачали з державного бюджету — це потреби армії. 288 млрд грн на зарплати військових. 135 млрд грн — на придбання і ремонт військової техніки, закупівлю боєприпасів та продукції оборонного призначення», — відзначив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що за 180 днів повномасштабної війни Україна продемонструвала стійкість на інституційному рівні, втримала керованість державою і всіма ланками управління.

«Для Кабінету Міністрів України у цей період ми визначили п’ять стратегічних завдань. Вони й надалі будуть визначати нашу роботу — до остаточної перемоги.  Перше і ключове — це фінансування армії та оборони нашої держави. Друге — це виплата всіх соціальних зобов’язань та соціальний захист тих, хто цього потребує», — наголосив Денис Шмигаль.

Також серед стратегічних завдань очільник Уряду назвав макроекономічну стабільність та перебудова економіки на рейки воєнного часу, активний рух у площині європейської інтеграції, підготовку масштабного Плану відновлення України та реалізація програм швидкої відбудови.

Шмигаль додав, що Україна планує отримати ще 12-16 млрд доларів від міжнародних партнерів.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено