Івано-Франківськ

П’ять помилок, які роблять у зберігання та приготуванні м’яса

М'ясо легко зіпсувати неправильним зберіганням та приготуванням.

Назвали п'ять помилок, які роблять майже всі у зберігання та приготуванні м'яса

П’ять помилок, яких варто уникати під час зберігання та приготування м’яса повідомляє ТСН, пише ПІК.

  • Не заморожуйте цілісний шматок м’яса, якщо він великий. Варто розраховувати, що вам доведеться з’їсти весь шматок після розморожування, а тому обов’язково розділіть м’ясо на невеликі порції. Повторне заморожування позбавляє його унікальної структури та ще й може стати причиною появи хвороботворних мікроорганізмів. Після того, як ви купили м’ясо, його потрібно обробити, запакувати та відправити до морозильної камери.
  • Якщо ви вирішили приготувати стейк, м’ясо повинне бути кімнатної температури. Це твердження відоме багатьом, хто любить готувати м’ясні страви. Однак, на жаль, найчастіше шматок залишають після холодильника “відпочити” всього лише на 20 хвилин. А цього часу зовсім недостатньо.
  • Не додавайте до м’яса спеції. Відомі кухарі ніколи не використовують спецій до м’яса. Максимум, що можна зробити, це додати пряних трав та свіжомеленого чорного перцю прямо у тарілку до готового шматка. Це правило важливо запам’ятати і для солі.
  • Не варто зберігати фарш надто довго. Варто запам’ятати, що фарш можна зберігати не більше 24 годин. Після цього він починає псуватися. Тому одразу після покупки потрібно стати до приготування страви, яку ви запланували.
  • Кетчупу до м’ясних страв краще не додавати. М’ясо можна назвати цілісним та лаконічним продуктом. А тому його смак не варто псувати різними соусами, особливо кетчупом. Іноді, звичайно, можете побалувати себе невеликою кількістю спеціального соусу, але лише для того, щоб оцінити контрастність смаків.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено