Івано-Франківськ

Вчений синоптик повідомив про погоду на осінь у Карпатському регіоні

Наступного тижня на території більшої частини України очікується суттєве похолодання.

d9ea69a6 989b 4ef1 96f2 6c52b6cea394 2 1300x820 scaled

Можливі заморозки, утворення ожеледі і снігопадів. Погода на більшій частині України восени 2022 року буде теплою та сухою, проте водночас і нестійкою, з можливими перепадами температури.

Про це повідомив кандидат географічних наук та синоптик Ігор Кібальчич, склавши детальний аналіз для meteoprog, з посиланням на Всвіті пише ПІК. 

“Очікується тепла і посушлива осінь на переважній території країни. Середня за сезон температура повітря може бути на 1°С вищою, порівняно з останніми десятиріччями“, — поділився синоптик.

Крім того, повідомляється, що погода восени буде нестійкою, здатною до змін у температурі з чергуванням теплих і холодних повітряних мас.

“Спостерігатиметься й ступневе зниження нічної температури, можливі затоки холодного арктичного повітря, заморозки, утворення ожеледі і снігопадів, в першу чергу в Карпатському регіоні”.

Щодо огляду погодних умов на тиждень, то температура кліматичній нормі буде відповідати лише на заході України включаючи затяжний дощовий період. На території більшої частини країни очікується суттєве похолодання.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено