Івано-Франківськ

Цього року Україна отримає від союзників зброю, яку не вдалося отримати у 2022 – Кулеба

Президент Зеленський цього тижня проводить реальний дипломатичний марафон, кожного дня — переговори з трьома, чотирма лідерами.
Цього року Україна отримає від союзників зброю, яку не вдалося отримати у 2022 - Кулеба

Цього року Україна отримає від союзників зброю, яку не вдалося отримати у 2022. Вже перший тиждень 2023 доводить це.

Колісні танки та броньовані машини від Франції, бронетранспортери Bradley та Marder від США та Німеччини, додаткова німецька батарея «Patriot», боєприпаси і багато чого іншого. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, пише ПІК.

“Деякі рішення про постачання зброї ухвалюються прямо під час розмов. Деякі будуть ухвалені за їх результатами. Це була ідея Президента розпочати дипломатичний новий рік без розкачки, супер інтенсивно та максимально предметно. І ця робота дає конкретні результати”, – написав він.

За його словами, завдяки цій наполегливій роботі і героїзму ЗСУ та всіх Сил оборони України, дипломатичній команді Президента вдалося переконати союзників: час табу щодо зброї минув.

“Ми вступаємо у вирішальну фазу. Мета може бути лише одна: перемога України. Лише так можна забезпечити тривкий і справедливий мир і безпеку в Європі. Звідси — каскад хороших новин щодо зброї, а далі їх буде ще більше. І після кожної такої новини дедалі сильнішим ставатиме скрегіт зубів у Кремлі та плач на росТБ”,– додав очільник МЗС.

Читайте також у ПІК:
Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram
Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено