БАСКЕТБОЛ. “Франківськ-Прикарпаття” здобув дві перемоги у Прибалтиці

Команда Юрія Процюка переможно розпочала новий 2023 рік.

324351307 1251374842117878 5684154970849359863 n 1 scaled

Баскетболістки з Івано-Франківська здобули дві впевнені перемоги у Європейській жіночі баскетбольній лізі. Спершу лідер української Суперліги 5 січня обіграв у місті Клайпеда (Литва) місцевий Нептунас з рахунокм 90:82.

«Франківчанки» у середині першої чверті вийшла вперед і більше не опускала лідерство. В середині третьої чверті перевага Франківська-Прикарпаття сягала +13 очок, а в підсумку наша команда виграла +8.

Найрезультативнішою в складі української команди стала Кристина Філевич, яка набрала 28 очок, у Оксани Молової дабл-дабл з 21 очка та 13 підбирань.

• «Нептунас» (Литва) – Франківськ-Прикарпаття-ПНУ» (Україна) – 82:90 (22:24, 25:26, 19:20, 16:20)
    У «Франківська»: Філевич (28 + 5 підбирань), Молова (21 + 13 підбирань), Удоденко (17 + 8 підбирань), Алексейчик (15), Космач (5), Лапхан (4), Ляшко (0), Завертайло (0), Тихонова (0), Бугайова (0).

А 7 січня «Франківськ-Прикарпаття» здобув другу поспіль перемогу, обігравши «ТТТ Ригу» в столиці Латвії з рахунком 67:50. Вирішальною стала друга чверть, яку українська команда виграла 23:9. Надалі підопічні Юрія Процюка контролювали хід гри, довівши матч до перемоги.

У складі Франківська-Прикарпаття відзначимо Оксану Молову з дабл-даблом – 16 очок та 12 підбирань, а також Кристину Філевич, яка до 10 очок додала 9 підбирань та 8 передач. Обидві баскетболісти провели по 40 хвилин без замін.

• «Франківськ-Прикарпаття-ПНУ» (Україна) – «ТТТ Рига» (Латвія) – 67:50 (17:17, 23:9, 12:15, 15:9)
    У «Франківська»: Молова (16 + 12 підбирань), Удоденко (13 + 6 підбирань), Філевич (10 + 9 підбирань + 8 передач), Алексейчик (10 + 7 передач), Ляшко (10), Лапхан (6), Завертайло (2), Бугайова (0).

Це третя перемога Франківська-Прикарпаття в чотирьох матчах, яка одразу підняла українську команду на третю сходинку турнірної таблиці.

1111 1 scaled

В наступному матчі 12 січня в чеській Остраві наша команда зіграє проти місцевої команди.