Івано-Франківськ

БАСКЕТБОЛ. “Говерла” у драматичній боротьбі поступилася команді з Луцька (ФОТО)

"Старий Луцьк-Університет" розпочав для себе "бабл" в Черкасах з перемоги над "Говерлою-Прикарпаттям" - 63:72.

UO0A0659 scaled

Перша половина гри минула в рівній боротьбі – лідер змінювався 10 разів, при цьому жодна з команд не могла відірватись від суперника більше ніж на 3-4 очки.

При цьому в другій чверті більшість часу попереду були все ж підопічні Євгена Мурзіна, а вдалі дві поспіль атаки в кінцівці десятихвилинки в підсумку дозволили на велику перерву піти за максимальної на той момент переваги Прикарпаття-Говерли +5.

UO0A0794 scaled

Початок третьої чверті вдався краще гравцям Говерли-Прикарпаття, які збільшили свою перевагу до 12 очок, але в середині чверті вже баскетболісти Старого Луцька шокували суперника своїм ривком 12:0 з трьома триочковими в цей відрізок. Рахунок зрівнявся 45:45. Тайм-аут Євгена Мурзіна дозволив вирівняти гру, але на останню перерву все одно команди пішли за переваги лучан +2.

UO0A0667 scaled

Остання чверть розпочалась ще з одного ривка Старого Луцька, який збільшив свою перевагу до 10 очок, втім Прикарпаття-Говерла до середини десятихвилинки повернула інтригу, скоротивши відставання до 4 очок. Проте в кінцівці “Старий Луцьк” втримав перевагу і здобув третю перемогу в сезоні.

UO0A0847 scaled

“ПРИКАРПАТТЯ-ГОВЕРЛА-КФВ” – “СТАРИЙ ЛУЦЬК” – 63:72 (14:12, 19:16, 16:23, 14:21)
10 січня 2023 року. м. Черкаси. ПС «Будівельник».
У “Говерли”: Старцев (15 + 6 підбирань), Ожегов (13 + 7 підбирань), Чугунов (8 + 7 підбирань), Хрисостоміді (8 ), А.Тимофійчук (6), Лесик (6), Водолазський (5), Лонюк (2), М. Тимофійчук (0), Литвинов (0).

“Старий Луцьк” здобув третю перемогу в 14 іграх і закріпився на 7-й сходинці турнірної таблиці, тоді як Прикарпаття-Говерла йде п’ятою з 5 перемогами в 13 матчах.

Завтра, 11 січня, в рамках “баблу” в Черкасах “Прикарпаття-Говерла” зіграє з “Київ-Баскетом”, а “Старий Луцьк” буде протистояти “Черкаським Мавпам”.