Івано-Франківськ

Стало відомо, які фрази не можна казати людям, щоб не здатися агресивним

Пасивно-агресивна поведінка не лише створює проблеми та непорозуміння у спілкуванні з оточуючими, а й негативно впливає на настрій.

Стало відомо, які фрази не можна казати людям, щоб не здатися агресивним

Промовляючи деякі фрази, людина може вважати, що проявляє дипломатичність і тактовність, насправді ж її слова створюють лише більше непорозумінь. Що не варто казати людям, щоб не здатися агресивним, пише ПІК з посиланням на Obozrevatel.

“Не хочу здатися грубим…”

Цією фразою компенсується груба, іноді жорстока, але точно неприємна для співрозмовника репліка. Фактично так ви знімаєте з себе відповідальність за сказане, а коли раптом співрозмовник образиться – можете невинно кліпати очима: “Я ж не зі зла”, “Я ж не хотів (ла)”.

“Як тобі пощастило отримати підвищення/нову посаду тощо”

Дослівно: ви не розцінюєте співрозмовника як гідного у професійному плані та висококваліфікованого спеціаліста. Ви наголошуєте на тому, що його кар’єрне зростання – наслідок випадковості, сприятливого збігу обставин, правильного розташування планет, та чого завгодно, але не його зусиль та здібностей.

“От якби ти це вмів(ла)”

Уявіть: вам потрібно почистити злив у каналізації, а ваш партнер цього не вміє. “Якби ти це вмів, ми б зекономили на витратах і не довелося б викликати сантехніка”, – лунає сумне зітхання. Партнера це може дуже образити. Подумайте про власні здібності. Є сфери, в яких ви також не спеціаліст.

“Ти надто чутливий(а)”

Не слід применшувати та недооцінювати емоції іншого. Кожен страждає по-різному. Побачивши, що співрозмовник емоційно реагує на події чи фрази, не “добивайте” його, наголошуючи на його чутливості.

“Роби що хочеш”

Фраза, яка майже завжди означає протилежне. Співбесідник може сприйняти це як згоду на свої дії і зробить по-своєму, що призведе до серйозного конфлікту. Не слід завершувати розмову такою фразою. Якщо є якісь пропозиції та побажання – чесно і спокійно висловіть їх.

“Ну, якщо тобі подобається…”

Тут ключове – тон, яким сказані ці слова. Фактично це може означати невдоволення та несприйняття рішення чи вибору співрозмовника. Краще сказати:”Це цікавий вибір”, або “Це не те, що я б зробив, але це – твій вибір”.

“Не мені про це говорити”

“Не мені про це говорити, але ти справді дуже погладшав(ла)”

“Не мені про це говорити, але ти знову залишив(ла) бруд на підлозі”

“Не мені про це говорити, але тобі б пора навчитися краще обирати партнера”

“Не мені про це говорити, але чи не час подумати про дітей, враховуючи твій вік”

Ці та інші фрази у подібному стилі точно не покращать ваше спілкування.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг




Новини партнерів







Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено