Баскетболістки “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” вибороли “золоті” нагороди Суперліги (ФОТО)

Команда з Івано-Франківська завершила сезон 2022-2023, вигравши всі 22 матчі регулярного чемпіонату.

IMGN1059 scaled

Чемпіон Жіночої ліги БК Франківськ-Прикарпаття завершив регулярний чемпіонат перемогою над Переяславом 124:50.

Найрезультативнішою у переможниць стала Богдана Лапхан, яка набрала 25 очок. У Переяслава Анна Ярош набрала 28 очок, до яких додала 9 підбирань.

Франківськ-Прикарпаття здобув 22 перемоги в сезоні, не програвши жодного матчу.

Після завершення останнього для Франківськ-Прикарпаття матчу регулярного чемпіонату відбудулось нагородження команди чемпіонським кубком та медалями за перемогу в першості.

«ДЮСШ-УГСП-Переяслав» – «Франківськ-Прикарпаття» – 50:124 (19:39, 11:31, 12:19, 8:35)
23 березня 2023 р. м. Київ. ПС «Венето».
У «Франківська»:
Лапхан (25 + 3 перехвати), Радловська (23), Шепелюк (15 + 7 передач + 4 перехоплень), Костів (12 + 3 перехоплення), Тихонова (11 + 5 передач + 7 перехоплень), В. Космач (9 + 7 перехватів), У. Космач (9), Бугайова (8 + 5 підбирань + 6 перехоплень + 3 блок-шоти), Ляшко (7 + 9 передач + 6 перехоплень), Шахватова (3), Дом. Мурзова (2), Дал. Мурзова (0).

photo 2023 03 23 15 31 54111111 scaled

Юрій Процюк, головний тренер Франківськ-Прикарпаття:

“Мало хто помітив, але в цьому сезоні були рекордні для елітного дивізіону у жінок 12 команд. Приємно, що саме Франківськ-Прикарпаття став чемпіоном. Дійсно це досягнення для клубу, досягнення для регіону, адже вперше команда з Івано-Франківщини з ігрового олімпійського виду спорту стала чемпіоном України. Плюс ми взяли участь у Європейській лізі, де увійшли до четвірки найкращих команд. Ми поступово йшли до титулу – двічі були п’ятими, двічі четвертими, мріяли про медалі. В цьому сезоні ми під корегували завдання і ставили задачу перемогти в чемпіонаті. Вважаю, завдання ми виконали і перевиконали, тому всі перемоги, які ми здобули, були впевнені. У всіх ігор ми були сконцентровані і досягли результату”.