БАСКЕТБОЛ. Дівчата з Франківської ОДЮСШ стали чемпіонками України ВЮБЛ

В Івано-Франківську відбулись вирішальні матчі чемпіонату України ВЮБЛ серед дівчат 2009 року народження.

350793283 609666721163455 1819800817621330935 n scaled

Чемпіоном стала команда ОДЮСШ Івано-Франківськ, яка у фіналі переграла СДЮШОР м. Києва-ДЮСШ-3 з рахунком 72:41. Додамо, що команда Аїди Євтушенко провела весь турнір без поразок.

Господарки з перших хвилин заволоділи перевагою, до середину другої чверті довели її до двозначної, а в підсумку виграли більше 30 очок.

350789898 6238619672839743 6210687152226934851 n scaled

MVP сезону стала Даліла Мурзова, яка у фіналі оформила тріпл-дабл: набрала 31 очко, зробила 24 підбирання та 10 блок-шотів. Рейтинг ефективності 49.

351025294 786202769635220 6653006465805341397 n scaled

Також у фіналі відмітимо Уляну Космач з 10 очками та 9 підбираннями у ОДЮСШ та Анну Ренькас з 3 очками, 8 підбираннями та 5 перехопленнями у киянок.

350936876 166111662895952 569428582072092626 n scaled

ВЮБЛ. Дівчата 2009 року народження. Фінальний етап. Матч за «золото»
м. Івано-Франківськ, Арена: ФОЦ
ОДЮСШ (Івано-Франківськ) – СДЮШОР м Києва-ДЮСШ-3 72:41 (23:15, 16:7, 14:140, 19:9)