Івано-Франківськ

ФУТБОЛ. Драматична розв’язка у фіналу Кубка Івано-Франківщини (ВІДЕО)

. За головний трофей змагань боролись “Благо-Юність” Верхня і черніївський “Ураган”.

356245580 765894385323299 8233248152676069490 n 1 scaled

25 червня на стадіоні “Гірка” м. Івано-Франківська відбувся фінальний матч розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу сезону 2022-2023 років.

Фінал 78-­го за ліком розіграшу обласного Кубка набував додаткового змісту. Всіх очікував римейк фінального кубкового протистояння даних суперників сезону 2020-­2021 років. У зв’язку зі збройною агресією росії проти України, цей розіграш обласного трофею залишається останнім з усіх проведених. Тоді долю матчу на 50 хвилині вирішив влучний удар гравця черніївського “Урагану” Василя Дербаха.

354612647 766380478608023 8201264927996513434 n scaled

За два роки склад “Благо-Юності” майже повністю змінився. Лише Віталій Турчанський, Святослав Лаврук та Назарій Герин були учасниками того пам’ятного кубкового фіналу. Набагато більше футболістів, які виборювали Кубок, продовжують свою спортивну кар’єру в “Урагані”: Микола Плетеницький, Тарас Бойко, Богдан Кримінський, Іван Легкий, Віктор Лящовський, Назарій Данів, Ігор Кушецький, Василь Кучера, Роман Зварич, Віталій Павлів.

У поточному сезоні 2022-­2023 суперники вже двічі зустрічалися між собою в чемпіонаті. У першому колі “Благо­-Юність” на своєму полі мінімально поступилася “Урагану”. Переможний гол на рахунку Андрія Мельничука. Гра другого кола в Чернієві завершилася унічию – 2:2. У складі “Урагана” відзначилися Андрій Мельничук та Іван Легкий, у “Благо­Юності” м’ячі забивали Володимир Федорів та Артем Микуляк, який реалізував пенальті.

З перших хвилин гри команди показали, що на полі зійшлися гідні та принципові суперники, які не випадково потрапили у фінал. Поєдинок пройшов у гострій, напруженій і досить нервовій боротьбі. Основний час завершився з рахунком – 2:2. На два влучних удари верхнянця Святослава Зубара черніївські футболісти відповіли голами Андрія Мельничука та Алішера Якубова. Причому “Ураган” перевів гру в додатковий час на останніх секундах доданого у другому таймі арбітром часу.

Додатковий час матчу пройшов без особливих моментів, суперники не хотіли ризикувати. У підсумку, долю трофея вирішила серія післяматчевих пенальті.

Там нерви виявилися міцнішими у футболістів “Благо-Юності” – 4:3 по пенальті і Кубок області вперше їде у Верхню.