Івано-Франківськ

“Бавовна у Росії”: чому безпілотники повторно вдарили по вежі “Москва-Сіті”

Характер удару говорить про те, що безпілотники перебували під прямим управлінням операторів.

"Бавовна у Росії": чому безпілотники повторно вдарили по вежі "Москва-Сіті"

Повторна атака безпілотниками вежі “Москва-Сіті”, яка сталася цієї ночі, може говорити про те, що там знаходиться одна з важливих цілей для українських військових. Про це в ефірі “24 каналу” заявив військовий експерт Роман Світан, пише ПІК.

“Раз повторна атака пройшла, тим більше, вдала атака, швидше за все, в “Москва-Сіті” знаходяться не тільки три міністерства, особливо, Мінцифри. Іноді під цими міністерствами цифрової політики знаходяться штаби хакерських груп. Там можуть знаходиться кілька поверхів легальних військових об’єктів, так як вони працюють проти нашої країни, виконуючи певні бойові завдання”, – сказав він.

Також Світан додав, що успішність нової атаки є черговим підтвердженням того, що у ворога великі проблеми з протиповітряною обороною.

“Те, що проходять безпілотники, говорить про те, що ППО у росіян абсолютно діряве. Вони пройшли повторно приблизно за тим же маршрутом, а росіяни так нічого і не зробили. Швидше за все, не можуть, оскільки не вистачає зенітно-ракетних комплексів, а працювати в самій Москві – завдати ще більше шкоди будівлям, ніж завдасть сам безпілотник”, – сказав він.

Також Світан вказав на те, що характер удару говорить про те, що безпілотники перебували під прямим управлінням операторів і на них не діяли системи радіоелектронної боротьби. Інакше б не було таких влучень в потрібне місце з точністю до поверху.

Нагадаємо, що БПЛА два дні підряд атакували офісну вежу “Москва-Сіті.  

Читайте також у ПІК: 

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено