Івано-Франківськ

Уряд розширив програму обміну ламп розжарювання на LED: хто може отримати

Відтепер обміняти старі лампи зможуть заклади культури, спорту, соціального захисту населення, а також ОСББ.

Уряд розширив програму обміну ламп розжарювання на LED: хто може отримати

Кабінет міністрів України розширив коло споживачів, які можуть скористатись програмою обміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи. Про це повідомляє Міністерство економіки України, пише ПІК.

За словами очільниці Мінекономіки Юлії Свириденко, 4 мільйони українців вже долучилися до програми по обміну ламп розжарювання на енергоощадні, щоб знизити енергоспоживання. Українці вже обміняли 20 мільйонів старих лампочок на світлодіодні.

“Сьогоднішнім рішенням ми збільшуємо коло споживачів, які можуть скористатись програмою, адже ми прагнемо замінити близько 50 мільйонів ламп, щоб зменшити навантаження на енергетичну систему країни”, – зазначила міністерка.

Зокрема, здійснити обмін ламп за програмою можуть:

  • заклади культури (комунальної та державної форми власності);
  • заклади соціального захисту населення і спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі (комунальної та державної форми власності);
  • заклади фізичної культури і спорту (комунальної форми власності);
  • суб’єкти надання послуг з управління багатоквартирним будинком або об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку.

Зазначені юридичні особи можуть обміняти:

  • по 3 лампи на 10 кв. метрів приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;
  • по 2 лампи на 10 кв. метрів для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури і спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

Для обміну ламп необхідно буде попередньо відправити запит на потребу отримання LED ламп через портал “Дія”. Після подання заявки, протягом тижня представники “Укрпошти” зв’яжуться за вказаним номером телефона та нададуть подальші інструкції для отримання енергоощадних ламп.

Читайте також у ПІК:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook,Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено