ФУТЗАЛ. “Ураган” розпочав новий сезон із перемоги у Львові (ВІДЕО)

"Дракони" розпочали новий чемпіонат Екстра-ліги з перемоги над принциповим суперником - "Енергією".

1111 2

У п’ятницю, 25 серпня, Івано-Франківський «Ураган» у 1 -му турі чемпіонату України серед команд VBET Екстра — ліги сезону 2023/24 зустрічався з принциповим суперником — «Енергією», пише ПІК.

Більшу частину поєдинку рахунок був рівний – 1:1. Спершу, у дебюті гри, «дракони» вийшли вперед завдяки голу Моспана на 5-й хвилині. Але на 16-й хвилині львівяни відновили статус-кво – відзначився Теряєв.

Розв’язка напруженого матчі настала на 38-й хвилині, коли Микола Грицина красивим ударом в дев’ятку вивів свою команду вперед. «Енергія» вдалася до гри з п’ятим половим, втім, отримала гол у власні порожні ворота. Лік голам у новому сезоні на 39-й хвилині відкрив Артем Фаренюк – 1:3.