Франківські таеквондистки допомогли збірній України посісти 2 місце на чемпіонаті світу

Завершився четвертий день чемпіонату світу з Таеквон-До, який відбувається з 4 по 10 вересня в м. Тампере, Фінляндія.

photo 2023 09 09 21 22 39 scaled

У суботу, 9 вересня 2023, відбулися команді змагання, зокрема, командні спаринги серед дівчат (10-12 років). Українська збірна у фінальному поєдинку перемогла спортсменок із Румунії і здобула титул Чемпіоном світу. Серед переможниць – Дарія Томенчук з Івано-Франківська.

photo 2023 09 09 16 20 38 scaled

У змагання юніорок, так само у командному спарингу, не було рівних збірній України. Наші дівчата у фінальному поєдинку перемогла спортсменок з Польщі.

Золоті нагороди здобули франківки Кіра Чекіс та Лідія Приймак.

photo 2023 09 09 21 22 37 scaled

Натомість у командному спарингу серед юніорів збірна України виборола срібні нагороди. У складі нашої команди призерами чемпіонату світу стали Липовецкий Денис, Гаєнко Артем, Лис Олексій і Самбуров Артем.

Cпортсмени тренуються під керівництвом Заслужених тренерів України Олега та Катерини Солов’їв й представляють Івано-Франківську ДЮСШ №1 обласної ради.

photo 2023 09 09 21 22 36 scaled

За підсумками змагального дня чемпіонату світу збірна України посіла друге підсумкове загальнокомандне місце (4 золоті та 4 бронзові нагороди), пропустивши вперед тільки Аргентину. Третє місце посіла збірна Румунії.