Калушани вибороли дев’ять перемог на чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу (ФОТО)

Змагалися діти, молодь та дорослі з усіх регіонів Прикарпаття

392737482 712184704276902 952584619363870901 n scaled

12 жовтня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу

Золоті медалі на змаганнях вибороли калушани Зоряна Смик (2 км) та Тарас Маланчук (3 км), повідомили в Калуській міській раді.

Другі місця посіли: Андрій Жовнір (300 м), Євгенія Магас (2 км), Максим Барчук (3 км), Ольга Єнкало (3 км), Владислав Машленко (1 км).

На третю сходинку п’єдесталу пошани піднімались Марта Долинка (300 м) і Каріна Бойсюк (1 км).

Призерів нагородили медалями обласної федерації легкої атлетики. Також в ужинку калушан є чимало четвертих і п’ятих місць.

До слова, у Франківську богатирським турніром вшанували пам’ять захисника України.