БАСКЕТБОЛ. Одразу три команди з Франківська посіли призові місця чемпіонату України 3х3 (ФОТО)

Фінальна частина сезону-2023 відбулася 25 жовтня на майданчику муніципального ФОЦ в Івано-Франківську.

395993354 2403987566460134 4017625723472643843 n scaled

В Івано-Франківську визначилися переможець та призери чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед жінок сезону-2023, розповідає ПІК.

396016409 2403988509793373 4723686537386893798 n scaled

Напередодні тут відбувся фінальний етап за участі восьми команд, серед яких – жіночі колективи з Києва, Полтави, Львова (дві) та Івано-Франківська (чотири).

394795037 2403987836460107 4208390948481407257 n scaled

У підсумку – перше місце посіла команда «Прикарпаття ДЮСШ №2» (склад Ольга Алексейчик, Каріна Панчук, Дарина Кононунченко, Богдана Лапхан), які у фіналі переграли «Франківськ-ПНУ» (склад: Анна Гвічіані, Єлизавета Радловська, Анастасія Шепелюк, Ірина Бугайова).

395991713 2403988089793415 8570045192921150936 n scaled

Третіми завершила чемпіонат команда Івано-Франківської ОДЮСШ (склад: Даліла та Домініка Мурзови, Анна Шахватова, Анжеліка Костів).

396090897 2403988216460069 8150792023825638130 n scaled

Кращою гравчинею сезону 3х3 була визнана Ольга Алексейчик («Прикарпаття ДЮСШ №2»).

395966801 2403988383126719 6287316237997339868 n scaled

«Загалом, хочу відзначити, що фінальна гра була дуже напружена, а на майданчику всі побачили безкомпромісну боротьбу за “золоті” нагороди чемпіонату України. Дівчата намагалися себе показати, як з одної команди, так й іншої», – поділився враженнями після завершення фінального етапу Юрій Процюк, головний тренер БК «Франківськ-Прикарпаття», який також є головою Івано-Франківської обласної федерації баскетболу.