Івано-Франківськ

В Ужгороді військкоми посеред ночі мобілізували водія автобуса, який віз дітей на змагання

В Ужгороді представники ТЦК мобілізували водія автобуса, який возив дитячу збірну на з Вінниці на змагання з тхеквондо. Про це

400785284 3591687731103865 1430191281521319038 n scaled

В Ужгороді представники ТЦК мобілізували водія автобуса, який возив дитячу збірну на з Вінниці на змагання з тхеквондо.

Про це повідомив Facebook журналіста Віталія Павловського.

Водій заночував у хостелі “Монада”, куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими і насильно забрали його разом з іншими чоловіками до військкомату. Телефон у чоловіка забрали і не дали зв’язатися з рідними та тренерами, а після військово-лікарської комісії одразу направили до навчального центру в Чернігові.

Чоловік спробував пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, однак співробітники ТЦК не прийняли його слова до відома.

Згодом журналіст повідомив, що перевізник підготував іншого водія, щоб повернути спортсменів. За ключами від автобуса до військкомату довелось посилати дівчину з Маріуполя, яка мешкає в Ужгороді.

“Дзвонимо переселенцям, що з Маріуполя, які наразі проживають в Ужгороді, пояснюємо ситуацію та слізно, по людськи, просимо дівчину поїхати і таки забрати ключі від автобуса.. Справжня українка, Юліана, погодилася і, зі складнощами доступу в районний військомат, отримала ключі”, – написав журналіст.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено