Івано-Франківськ

Поради ветеринара: як правильно переходити на новий сухий корм для вашого улюбленця

Перехід на новий сухий корм - це процес, який вимагає терпіння та уваги до потреб вашого улюбленця.

чорне цуценя

Перехід на новий корм для собаки — це важливий етап, який слід виконувати поступово, щоб уникнути проблем з травленням. Щоб зробити цей процес максимально комфортним для тварини, дотримуйтеся наступних порад ветеринара:

  • Підготовка. Перш ніж переходити на новий корм, переконайтеся, що ваш собака здорова і не має проблем з травленням. При наявності проблем зі здоров’ям, слід проконсультуватися з ветеринаром перед тим, як змінювати раціон.
  • Поступовий перехід. Не спішіть і не змінюйте харчування тварини раптово. Поступовий перехід зі старого на новий корм дозволяє шлунково-кишковому тракту пристосовуватися до нових інгредієнтів. Рекомендується почати з додавання нового корму у старий протягом 7-10 днів. Якщо ви помітите будь-які проблеми з травленням, наприклад, діарею або здуття живота, зменшіть кількість нового корму і поверніться до попереднього раціону.
  • Зменшення кількості старого корму. Почніть, замінюючи невелику частку старого корму новим. Протягом кожного дня поступово збільшуйте кількість нового корму та зменшуйте старий. Це дозволить улюбленцю звикнути до нового смаку, запобігаючи стресу та зміні побутових звичок.
  • Спостереження за поведінкою та здоров’ям. Уважно стежте за змінами у поведінці та здоров’ї вашого улюбленця. Якщо ви помічаєте будь-які негативні реакції, такі як втрата апетиту, діарея або неспокій, звертайтеся до ветеринара.
  • Використовуйте консерви. Якщо ваш улюбленець не хоче їсти новий корм, спробуйте додати до нього кілька ложок його улюбленого консервованого корму або мокрої їжі. Це може сприяти апетиту та полегшити перехід.
  • Враховуйте вік та особливості. Деякі тварини можуть потребувати більше часу для адаптації до нового корму, особливо це стосується літніх або тих, що мають чутливий шлунково-кишковий тракт. Враховуйте особливості вашого улюбленця та, можливо, збільшіть тривалість переходу.
  • Вдосконалюйте раціон. Як тільки улюбленець повністю перейшов на новий корм, спробуйте додавати до його раціону свіжі овочі чи фрукти, які підтримують його здоров’я.

Додаткова інформація

Ось кілька додаткових порад, які допоможуть вам перейти на новий корм для вашої собаки:

  • Не змінюйте раціон вашої собаки різко. Поступовий перехід допоможе уникнути проблем з травленням;
  • Якщо ваша собака їсть сухий корм, переконайтеся, що вона має постійний доступ до свіжої води.
  • Якщо вона надає перевагу вологому корму, переконайтеся, що смаколик дещо підігрітий.

Рекомендується купити сухий корм для собак від перевіреного бренду, який має гарну репутацію та пропонує лише якісні продукти. Якісним представником такого рішення є марка HOME FOOD, яка має чималий асортимент всіляких кормів для тварин, а також пропонує приємні ціни та гарний сервіс.

Перехід на новий сухий корм – це процес, який вимагає терпіння та уваги до потреб вашого улюбленця. Дотримуючись порад ветеринара та слухаючи реакції тварини, ви забезпечите йому комфортний перехід на новий та здоровий раціон.

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено