Івано-Франківськ

Євген Марусяк з Криворівні побив особистий рекорд на великому трампліні Кубка світу

Україну в Ліллегаммері представляли два спортсмени.

369200227ae46fbf scaled

У норвезькому Ліллегаммері триває другий етап Кубка світу зі стрибків з трампліна. Програму етапу в неділю, 3 грудня, закривали змагання на великому трампліні серед жінок і чоловіків.

Ліллегаммер — перший етап сезону 2023/24 для стрибунів збірної України. У першому турнірі — зі змагань на нормальному трампліні — Євген Марусяк і Віталій Калініченко пройшли до основного етапу.

Загалом свої стрибки у кваліфікації виконали 63 спортсмени. І 50 найкращих учасників проходили до основного раунду, де велася безпосередня боротьба за медалі.

До основного старту відібралися обидва українці. Євген Марусяк став 18-м зі стрибком на 128.1 бала. Калініченко завершив кваліфікацію із 44-м найкращим результатом (107.2).

Виступи в основі українці завершили після перших спроб — не пройшли до топ-30 після стартових стрибків. Марусяк увійшов до топ-40 етапу — 35-те місце з показником у 111.6 бала; Віталій Калініченко показав 45-й результат — 103.2 бала.

35-те місце — новий особистий рекорд Марусяка в основі Кубка світу на великому трампліні. Попередній найкращий результат українця — 46-ті місця минулих сезонів у німецькому Віллінгені й польському Закопаному.

Євген Марусяк: найкращі результати Кубка світу (великий трамплін)