Коломиянин здобув “срібло” на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

Змагання пройшли в Естонії з 2 по 9 грудня.
409541525 388336580197886 6284750736240955807 n scaled

Чемпіонат Європи

Коломиянин Тарас Мельничук здобув “срібло” чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу.

“Наш спортсмен виступав у складі збірної України та у ваговій категорії до 120 кг виборов срібну нагороду в жимі лежачи”, – зазначила голова ОВА Світлана Онишук.

В сумі триборства, виступаючи в найсильнішій групі, прикарпатець зміг зайняти 6 місце, бувши самим молодим спортсменом своєї категорії.
410353050 388336576864553 8704161491085312821 n scaled

Нагадаємо, днями також відбувся чемпіонат ДСНС України з пауерліфтингу. Участь в змаганнях взяли 19 команд, а це 92 спортсмени, з усіх регіональних підрозділів ДСНС України.

Чемпіонат України

Прикарпатець Артем Котельнік, старший пожежний-рятувальник ЧСПТ зайняв перше місце у своїй ваговій категорії до 105 кг та здобув абсолютну першість за коефіцієнтом, серед всіх вагових категорій.

Надзвичайник виконав станову тягу 315 кг та жим лежачи 170 к. Загалом, команда з Прикарпаття посіла 9 місце.