У цей період у Коломиї працюватимуть два чергові садки – №16 “Орлятко” та №21 “Пролісок”.
- Якою буде погода на Франківщині 17 червня
- Укрзалізниця призначає додаткові поїзди, які курсуватимуть через Прикарпаття
- Гель-лак без шкоди для нігтів: як зробити покриття красивим і безпечним
- На Хмельниччині розбився бомбардувальник Су-24М: загинув льотчик та штурман
- У Дії з’явився новий сервіс для ветеранів, ветеранок та їхніх родин
Коментарі
0
Коментарів ще немає

