Івано-Франківськ

Головнокомандувачем ЗСУ став генерал-полковник Олександр Сирський

На початку повномасштабного вторгнення Росії саме Сирський був відповідальним за оборону Києва, за що отримав звання "Герой України".

syrskyj scaled

Президент Володимир Зеленський призначив генерал-полковника Олександра Сирського головнокомандувачем Збройних сил України.

Про це він повідомив у вечірньому зверненні, розповідає ПІК.

“Я призначив генерал-полковника Сирського головнокомандувачем Збройних сил України. Сьогодні ж говорив із генералами Мойсюком та Забродським. Їх досвід – на службі державі“, – заявив президент.

Відсьогодні до керівництва ЗСУ приступає нова управлінська команда, сказав Зеленський.

“Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача. Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції”, – заявив глава держави.

Нагадаємо, Зеленський провів зустріч із Залужним, за підсумками якої повідомив, що Генерал залишає свою посаду.

Міністр оборони Умєров підтвердив відставку Головнокомандувача ЗСУ.

 

Читайте також: 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований. Обов’язкові поля позначені зірочкою (*)

Поле має бути заповнене
Поле має бути заповнене
© 2020 Всі права захищено