Івано-Франківськ

На Тернопільщині збудуть жіночий монастир ПЦУ святої Великомучениці Варвари

Доєднатися до монастиря може будь-хто охочий.

На Тернопільщині збудуть жіночий монастир ПЦУ святої Великомучениці Варвари

У Підволочиську на Тернопільщині відкриють жіночий монастир Православної церкви України. Таке рішення прийняв Священний синод ПЦУ. Про це пише ПІК з посиланням на Суспільне. 

“Надається благословення для відкриття жіночого монастиря Тернопільської єпархії під іменем святої Великомучениці Варвари. Цей монастир планують збудувати в місті Підволочиськ. Там зараз будують приміщення, є ігуменя майбутнього монастиря, яка займається безпосередньо організацією. Сподіваюся, що в найближчий час там почнеться черниче життя”, – зазначив митрополит Тернопільський і Кременецький ПЦУ Нестор.

За словами митрополита, доєднатися до монастиря може будь-хто з охочих.

“Стає послушницею, не складаючи жодних обітниць, живе черниче життя, разом з сестрами ходить на всі богослужіння, працює, несе послух. Людина може покинути монастир, якщо зрозуміла, що таке життя не для неї. Коли послушниця вважає себе готовою та ігуменя монастиря схвалює це рішення, тоді вже пропонують прийняти постриг. Складаються обітниці і людина повинна дотримуватися їх все своє життя. Тоді стає повноцінною монахинею”, – додав він.

Читайте також у ПІК: 
Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено