ФУТЗАЛ. Чемпіонат Івано-Франківщини: підсумки 16-го туру

У неділю, 25-го лютого, відбулись три з чотирьох поєдинків 16-го туру Чемпіонату області.

obl futsal 59 scaled

Відкривали недільну програму претенденти на нагороди “Галія” та коломийська “Фурнітура-Експрес 24”. Вже до 5-ої хвилини матчу суперники обмінялись голами – на влучний удар Гаврилюка господарі відповіли забитим м’ячем у виконанні Сем’янчука.

Далі коломийяни перехопили ініціативу і ще до перерви вийшли вперед зусиллями Крамара та Камрадського – 1:3. Втім, після відпочинку “галійці” зуміли не лише зрівняти разунок, а й на передостанній хвилині вийти вперед – 4:3! А жирну крапку у зустрічі поставив Борсук, який поповнив ряди голкіперів-бомбардирів сезону – 5:3.

“Галія” Івано-Франківськ – “Фурнітура-Експрес 24” Коломия – 5:3 (1:3)
Голи:
Сем’янчук (4), Новицький (23), Третяк (26), Блонський В. (29), Борсук (30) – Гаврилюк (1), Крамар (8), Камрадський (13)

Матч “Ревери” та “Пробою”, як і прогнозувалось, отримав статус “чемпіонського”, адже у випадку перемоги городенківці вже офіційно гарантували собі “золоті” нагороди сезону. І гості вирішили не відкладати справу у довгий ящик – Харук на 12 (!) секунді відкрив лік голам.

По перерві той же Харук оформив дубль, а Самочко підбив остаточні 3:0 на користь “Пробою”! Таким чином, команда Тараса Панчука за три тури до завершення сезону здобуває звання чемпіонів!

“Ревера” Івано-Франківськ – “Пробій” Городенка – 0:3 (0:1)
Голи:
Харук Р. (1, 25), Самочко (30)

Завершальний матч дня пройшов у Королівці, де в дербі зійшлись земляки – “Варатик” та “Вовки”. Свій статус матч виправав лише у першій половині, коли “Варатик” зумів нав’язати боротьбу “Вовкам” і навіть відігратись з 0:2. Втім, після відпочинку команда Любомира Корнути добавила обертів і чотири м’ячі без відповіді дозволили номінальним гостям перемогти – 2:7.

“Варатик” Коломия – “Вовки” Коломия
Голи:
 Гришук (9), Назарійчук (12) – Беспалов (4), Вишиванюк (8), Липчук (13), Савчук (20), Кулик (21), Габрух (28), Ващук (30)

Таким чином, “Пробій” став неосяжним для суперників і вже здобув чемпіонське звання. А от за інші комплекти нагород боротьба буде дуже заеклою, адже на дві призові позиції аж п’ятеро претенедентів.