БАСКЕТБОЛ. “Говерла” виборола путівку до 1/4 фіналу Кубка України (ВІДЕО)

"Ведмеді" забили вражаючі 18 триочкових за 58% реалізації.

AT8A3143 scaled

Прикарпаття-Говерла вийшла у чвертьфінал Кубка України, здолавши на домашньому майданчику клуб Вищої ліги Самбір.

Команди демонстрували рівну гру протягом трьох з половиною чвертей і лише після великої перерви господарі майданчику розвинули перевагу і суттєво відірвались від суперника, отримавши переможний в цьому матчі гандикап.

Головною зброєю для команди Євгена Мурзіна в цьому матчі стали триочкові кидки — Говерла забила вражаючі 18 триочкових за 58% реалізації, набравши за другу половину 59 очок. Лідерську гру продемонстрував капітан Говерли Сергій Старцев, в активі якого 25 очок, 8 передач та 7 підбирань (РЕ 28).

“ПРИКАРПАТТЯ-ГОВЕРЛА” – “САМБІР” – 103:83 (21:16, 23:25, 32:27, 27:15)
29 лютого 2024 р. м. Івано-Франківськ, Манеж КФВ.
  • Говерла: Старцев (25 + 8 передач + 7 підбирань), Чугунов (14), Горобченко (13 + 6 передач), Кабацюра (13), Кадигроб (10), Аврахов (8 ), Лесик (8 ), Жулавський (5), А. Тимофійчук (5), Лонюк (2).
  • Самбір: Адедиран (23 + 9 підбирань), Заєць (14 + 5 передач), Юзефчик (10 + 4 перехоплення), Онуфрієв (8 ), Конєв (8 + 2 блок-шота), Лисяк (7), Липко (5), Роман (3), Ожегов (3), Воробйов (2).

За право зіграти в фіналі чотирьох Кубка України Говерла зіграє 1 березня зі Старим Луцьком, який раніше переміг Запоріжжя (84:83). Початок матчу у манежі КФВ – 18:00