Національна збірна України підкорила чемпіонат Європи з Таеквон-До (ФОТО)

Це найуспішніший виступ на наших спортсменів за всю історію участі у чемпіонатах Європи за останні 19 років.

438871986 1813735835798625 1166747806050852876 n 1 scaled

Завершився Чемпіонат Європи з таеквон-До, який з 17 по 22 квітня проходив в м.Люблін, Польща за участі 840  спортсменів з 33 країн.

438060293 1813735325798676 4076636875283177882 n scaled

З показником 16 золотих, 11 срібних та 15 бронзових медалей, спортсмени Всеукраїнського Союзу Таеквон-До зайняли перше загальнокомандне місце, повідомляє ПІК.

438878085 1813736162465259 7546411731362584302 n scaled

Розподіл призових місць ЧЄ-2024:

• 1 місяць – Україна – 16 золотих медалей;
  • 2 місяць – Польща – 14 золотих медалей;
  • 3 місяць – Румунія – 9 золотих медалей.

438884930 1813736349131907 5149006809598438405 n scaled

Жіночі юнацька та юніорська команди стали чемпіонами у виді програми “командний спаринг”. Так само чоловічі юнацька та юніорська команди стали чемпіонами Європи у цій самій категорії.

Відзначимо також прикарпатців, які здобули нагороди у завершальний четвертий день першості. Так, Артем Гаєнко здобув срібну нагороду в спарингу серед доросли (69 кг).

photo 2024 04 22 05 52 15 scaled

Натомість бронзові медалі здобули чоловіча команда (дорослі), до складу якої входили франківці Артур Кузьмін, Владислав Барчук, Артем Гаєнко та Марко Бойчук.

photo 2024 04 21 19 14 56 scaled

Окрім того, жіноча команда (дорослі) у спеціальній техніці здобула “бронзу”, а до її складу сходила Ангеліна Караваєва.

photo 2024 04 22 09 21 24 scaled

“Дякуємо нашим спортсменам і тренерам за самовіданну працю. Ваші перемоги прославляють Україну. Участь української збірної профінансовано Міністерство молоді та спорту України, що дозволило відрядити на чемпіонат Європи найсильніших спортсменів України. Попри виклики воєнного часу Ви створюєте умови для переможних виступів українських спортсменів на міжнародній спортивній арені!“, – поділився враженнями головний тренер збірної Олег Соловей.