Івано-Франківськ

Лєра Мандзюк у суботу у Франківську: «Се буде самий смішний стендап з усіх, які ви чули»

Відкрита та прямолінійна Лєра Мандзюк у своїх стендапах і жартах порушує теми нашої буденності та життя загалом.

1 Lyera Mandzyuk scaled

Прима української стендап-комедії Лєра Мандзюк у суботу з великим концертом просто неба виступить в Івано-Франківську.

15 червня о 19.00 у парку палацу Потоцьких яскрава комікеса із на сто відсотків самобутнім стилем презентує нову програму з найкращих та нових жартів.

— Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і  самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!

2 Lyera Mandzyuk scaled

Почуття гумору Лєри Мандзюк, її авторський стиль, чесність, щирість та влучність — саме ті складові, завдяки яким на виступах актриси яблуку ніде впасти.

Лєра Мандзюк — саме та неймовірна дівчина, що «розсмішила смішних», ставши переможницею в популярному шоу, та чия велика родина стала відомою на всю країну завдяки дотепним розповідям Лєри.

Закарпатська зірка гумору брала участь у Stand up Battle, «Відкритому мікрофоні», «Жіночому кварталі», а сьогодні збирає повні зали на своїх сольних концертах.

3 Lyera Mandzyuk scaled

Відкрита та прямолінійна Лєра Мандзюк у своїх стендапах і жартах порушує теми нашої буденності та життя загалом: батьки, стосунки, родичі, друзі, робота, свята, політики…

А нестандартний погляд Лєри на звичайні речі робить її виступи по-справжньому сильними.

Якщо любите спілкування і її величність імпровізацію — сідайте в перший ряд. Вам сподобається! — гарантують організатори.

4 Lyera Mandzyuk scaled

Монологи Лєри Мандзюк цитують, її жарти тримають українців на позитивній стороні життя.

А ще Лєра Мандзюк — єдина стендап-комікеса, яка від початку повномасштабного вторгнення не переходила на українську, бо завжди нею говорила.

— Для мене кожен стендап — це свято. Кіть у вас припадає свято на дату, коли стендап, приходьте, будем святкувати разом! — каже Лєра Мандзюк. — Мені не подобаються  календарні свята, які святкують всі і суспільство ніби заставляє мене святкувати тоже. Але мені подобаються свята, які я сама собі роблю. Вихідний день — це маленьке свято. Поїхати в Закарпаття — це свято. Нова сукня — маленьке свято, прочитала хорошу книгу — стає сумно, але хочеться святкувати. Довго не було сонця, воно наче боїться нас, прячеся. А коли з‘явилося — свято, хочеся гарно одітися і йти гуляти. Свято в середині мене — от я про що. Рада цим ділитися. 

5 Lyera Mandzyuk scaled

Блискуча авторка підготувала для франківців нову яскраву програму з актуальним і дотепним гумором.

Приходьте наповнюватися позитивом на її концерті в Івано-Франківську у суботу, 15 червня, о 19.00 у парку палацу Потоцьких.

Сезон благодійних концертів на підтримку ЗСУ там стартував минулого тижня і триватиме протягом всього літа.

Квитки на концерт Лєри Мандзюк (від 350 грн) купуйте за цим посиланням https://ivano-frankivsk.karabas.com/ua/lyera-mandzyuk-3/order

6 Lyera Mandzyuk scaled

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено