Івано-Франківськ

Нацбанк введе обмеження для переказу з карти на картку

Зараз в Нацбанку аналізують висловлену волонтерами позицію.

Нацбанк введе обмеження для переказу з карти на картку

У Нацбанку заявили, що раніше анонсоване обмеження для переказів з картки на картку все таки буде запроваджене. Наразі з цього приводу ведеться дискусія з волонтерами, які висловлювали занепокоєння тим, що такі ліміти поставлять під загрозу їхню роботу зі збору коштів для ЗСУ.

Про це сказав голова Нацбанку Андрій Пишний у четвер, 4 липня, під час засідання фінансового комітету Верховної Ради, пише ПІК.

“Зараз у нас триває фаза обговорення цього питання [запровадження лімітів на карткові перекази] з волонтерами. Ми хочемо, щоби політика, яку НБУ реалізовує в цьому непростому з точки зору суспільного сприйняття питанні, була максимально зрозумілою і сприймалась тими, хто сьогодні відчуває певну тривогу щодо цього рішення”, – сказав Пишний.

До слова, НБУ має намір встановити ліміти на переказ коштів – вихідні P2P-перекази до 100 тис грн та 30 операцій на місяць для одного рахунку. Як пояснив раніше голова Нацбанку Андрій Пишний, обмеження карткових переказів і запровадження граничних лімітів переказу грошей з картки на картку між фізичними особами потрібне для унеможливлення незаконних фінансових операцій – обслуговування наркоторгівлі, незаконного грального бізнесу тощо.

Читайте також у ПІК:

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено