Івано-Франківськ

Танцівники з Івано-Франківська завоювали золото на Dance World Cup

Протягом 10 днів діти конкурували у таких категоріях, як jazz, show dance, ліричний танець та street dance.

449719267 1558664274683911 5846272145850618468 n scaled

Юні талановиті танцівники з Івано-Франківська зробили найбільший вклад у загальнокомандний залік збірної України на змаганнях світової першості Dance World Cup.

Десять днів тривала насичена боротьба за призові місця і українські танцівники вибороли золоті нагороди.

З 27 червня по 6 липня у столиці Чехії місті Прага проходив Dance World Cup – світова першість з сучасного танцю. Цього року до збірної команди України увійшло 28 учнів Хореографічної школи-студії УКД та студентів Фахового коледжу Університету Короля Данила.

«Це неймовірні відчуття, як для танцівників, так і для педагогів та батьків – чути Гімн України і знати, що право звучання цього гімну вибороли наші діти. Усі призери конкурсу отримали відзнаки Golden Tickets, які дають право пройти безкоштовне навчання в престижному іспанському Institute of the Arts, м. Барселона», – розповідає тренер Наталія Чашечнікова.

Підготовка до чемпіонату тривала протягом року. У січні усі учасники пройшли національний відбір до збірної України. Педагоги працювали з дітьми над постановкою танцю, виконавською майстерністю, фізичною підготовкою та акторською грою.

449721798 2154752544892201 2046769170305058561 n scaled

Прискіпливо розроблялися сценічні образи, підбиралися костюми, грим та зачіски. Не менш важливою була і психологічна підготовка до виступів. Над усім цим працювала велика команда педагогів-хореографів: Христина Мартинюк, Тамара та Федір Костич, Надія Варишко, Анастасія Алдушенко. Очолили команду тренерів Наталія Чашечнікова та Василь Шеремета.

Особливою подією DWC Finals став виступ Junior Dance Company DWC, в якій провідні партії виконувала неймовірно талановита франківчанка, випускниця Фахового коледжу Університету Короля Данила, а тепер вже студентка «The Brighton Academy» (Великобританія) – Соломія Ткачівська.

Протягом 10 днів діти конкурували у таких категоріях, як jazz, show dance, ліричний танець та street dance. У надскладній боротьбі з кращими танцівниками світу з 54 країн – збірна України виборола почесне 7 місце у загальнокомандному заліку.

«Величезний вклад в успіх України внесли саме юні франківчани. Тож маємо чим пишатися: Золота медаль – Вероніка Кухарська (children, solo, dance show) Золота медаль – Вероніка Кухарська (children, solo, lyrical) Золота медаль – Євгенія Розгоній (junior, solo, dance show), срібна медаль – Євгенія Розгоній (junior, solo, lyrical), бронзова медаль – Діана Степак (children, solo, jazz) та  Соломія Ткачівська (senior, solo, dance show)», – наголошує тренер команди Василь Шеремета.

Читайте також: 

Читайте нас у тг
Новини партнерівКоментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено