
Поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом самоправства, вчиненого директоркою однієї зі шкіл Бучацької громади. Про це повідомили у поліції Тернопільщини, пише ПІК.
Інформація про те, що директорка школи викрала піаніно з приміщення навчального закладу, з’явилася на одній із соцмереж. Поліцейські провели перевірку.
“За попередніми даними, керівниця школи самовільно забрала музичний інструмент додому, пояснивши, що зробила це для того, щоб її дитина могла навчатися грі на піаніно. З її слів, таке рішення було узгоджене з трудовим колективом закладу”, – йдеться у повідомленні.
Піаніно вилучили та передали на зберігання до будинку культури. Відомості за цим фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 356 (самоправство) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, до двох років виправних робіт або пробаційного нагляду. Триває досудове розслідування.
Читайте також:
- Пістолети, рушниці, кулемет: скільки зброї жителі Тернопільщини задекларували за два тижні
- Затримали працівників агрофірми, які переслідували диких кабанів на Тернопільщині (ФОТО)
- Житель Тернопільщини хотів виїхати кордон з дівчиною друга, яка має інвалідність (ФОТО)