Захищаючи Україну від російських окупантів загину Марян Шрамко – старший стрілець-оператор 1-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 2-ї механізованої роти.
Воїн загинув 10 квітня 2025 року внаслідок вогневого ураження противником поблизу села Діброва, Сіверськодонецького району Луганської області.
Мар’ян Шрамко народився 8 січня 1997 року в селі Загірʼя Івано-Франківської області.
“Третій із чотирьох. Але перший у всьому: допомозі, доброті, любові. Той, хто завжди був поруч із мамою, її опора й захист. Мати самотужки виховувала дітей і виростила справжніх людей. Серед них — Мар’ян: лагідний, скромний, стриманий і небайдужий. Хто знав Мар’яна, той скаже: був такий, що хотілося йому довірити серце“, — йдеться у дописі.
Марʼян Шрамко у 2012 році закінчив Княгиницьку школу. Опісля навчався в Рогатинському аграрному коледжі на кухаря. Він працював у Польщі, Чехії, Естонії.
“Готував так, ніби додавав до кожної страви краплю любові. І, можливо, це найглибше свідчення його душі — готувати, дбати, творити тепло. Його духмяний хліб пам’ятали вдома та на фронті”, — розповідають про бійця на сторінці громади.
У серпні 2023 року Марʼян Шрамко долучився до лав Збройних сил України. Служив стрільцем-оператором однієї з військових частин. Мав звання старшого солдата.
Військовослужбовець загинув 10 квітня внаслідок вогневого ураження РФ поблизу селища Діброва Луганської області.
“Мар’ян не мав дітей, не встиг одружитися. Але залишив по собі найбільше — приклад, світло й невимовну любов, яка не гасне навіть за порогом смерті”, — йдеться у дописі.
Читайте також:
- На війні загинув боєць з Івано-Франківської громади Євгеній Парфан
- Відійшов у вічність військовий з Прикарпаття Петро Лапихрущ (ФОТО)