Що прикарпатті думають про підняття цін на проїзд? (ВІДЕО)

Франківці зазанчають, що все дорожчає, але наголошують, що разом із цінами необхідно піднімати зарплати.

Цьогоріч на Івано-Франківщині в деяких регіонах підвищили ціни на проїзд. Ми спитали у жителів області, як вони ставляться до подорожчання проїзду та чи було воно виправдане.

“Я не знаю, я воджу. Моє діло приїхати, відвезти, забрати, але люди гризаються трошки. Соляра дорога, масло дороге, обслуговування дороге, все дороге”, – зазначає водій Василь.

Мешканка Прикарпаття Наталя частіше їздить з Івано-Франківська до Калуського району.

“Все дорожче, і ціни дорожчі. Це не ми. .В такій державі тепер живемо, ну що зробимо?” – зазначає жінка.

“Якщо піднімають ціни, значить хай піднімають зарплати. Тільки таке, я думаю, виправдання може бути”, – зазначає інша мешканка Івано-Франківщини.

Детальніше, що думають прикарпатці з цього приводу — дивіться у відео.

Детальніше скільки коштує проїзд з Франківська до інших міст Прикарпаття – читайте за посиланням.

Читайте в ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено