
П’ятеро випускників Надвірнянського ліцею «Престиж» склали на 200 балів національний мультипредметний тест.
Про це повідомив міський голова Надвірнянської громади Зіновій Андрійович, пише ПІК.
Найвищі результати отримали:
- Максим Семчук — з математики та історії України;
- Павло Максімко — з математики;
- Марта Лук’яненко — з української мови;
- Софія Зеленіна — з англійської мови;
- Соломія Семенишин — з української літератури.
Окрім цього, 19 випускників отримали високі результати на тестуванні — 190 балів і більше.
Нагадаємо, випускниця Яремчанського ліцею склала НМТ з англійської мови на 200 балів.
Читайте в ПІК:
- Випускниця Яремчанського ліцею склала НМТ на 200 балів
- П’ятеро випускників із Коломиї отримали 200 балів на НМТ
- Четверо випускників з Богородчанської громади здали НМТ на 200 балів
- Випускник із Львова набрав максимальні 800 балів на НМТ